HR22K-12WBR-20PC
HR22K-12WBR-20PC Hirose Electric Co Ltd
?distributor=all&type=catalogue&lang=en&series=HR22K
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: RECEPTACLE, 2A, MALE, 20 POS. ,
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle Housing
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 20
Type: For Male Pins
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 12
Contact Type: Crimp
Fastening Type: Bayonet Lock
Ingress Protection: IPX7 - Waterproof
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Housing Color: Silver
Shell Material: Zinc Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 63 шт:
Написати відгук
Description: RECEPTACLE, 2A, MALE, 20 POS. ,, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle Housing, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 20, Type: For Male Pins, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 12, Contact Type: Crimp, Fastening Type: Bayonet Lock, Ingress Protection: IPX7 - Waterproof, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Housing Color: Silver, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR22K-12WBR-20PC HR22K-12WBR-20PC Виробник : Hirose Connector HR22K_12WBR_20PC_CL0122_1002_0_00_2DDrawing_0001624084.pdf Standard Circular Connector Receptacle, 2A, Male, 20 Pos. , 100V AC, 140V DC