HR30-7JB-12P
HR30-7JB-12P Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&num=HR30-6J-6P(31)
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN JACK MALE 12P GOLD SLDR CUP
Features: Backshell, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Jack, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 30VAC, 42VDC
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12 (Power)
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 7
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK MALE 12P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Jack, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 30VAC, 42VDC, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12 (Power), Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 7, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold.