HR30-8JB-12S
HR30-8JB-12S Hirose Connector
HR30_8JB_12S_CL0130_2024_0_00_2DDrawing_0000897578.pdf
Виробник: Hirose Connector
Circular Push Pull Connectors 12P JCK SHELL SZ 8 FEM W/OVERMOLD SPCR
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK FMALE 12P SOLDER CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Jack, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 30VAC, 42VDC, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12 (Power), Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 8, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold.
Інші пропозиції HR30-8JB-12S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Backshell, Strain Relief
Packaging: Tray
Connector Type: Jack, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 30VAC, 42VDC
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12 (Power)
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 8
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C