HR31-5.08P-5SC
HR31-5.08P-5SC Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 5POS 5.08MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Screw Lock
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 5POS 5.08MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 5, Pitch: 0.200" (5.08mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Screw Lock, Number of Rows: 1.