HR34B-12WPB-10SC
HR34B-12WPB-10SC Hirose Connector
HR34B_12WPB_10SC_CL0134_0028_5_00_2DDrawing_000089-1618260.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector 10 Pos. 3A 200V Female crimp
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE, Features: Backshell, Coupling Nut, Strain Relief, Packaging: Tray, Connector Type: Plug Housing, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Type: For Female Sockets, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 12, Contact Type: Crimp, Fastening Type: Bayonet Lock, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Housing Color: Black, Part Status: Active, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Chrome.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR34B-12WPB-10SC HR34B-12WPB-10SC Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0134-0041-3-00&productname=HR34B-12WLPD-10SC&series=HR34B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49690_en Description: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE