HR34P-10WP-10SC
HR34P-10WP-10SC Hirose Connector
?distributor=all&type=catalogue&lang=en&series=HR34P
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector Plug, 10pos., 3A, IPX7, IPX8, friction lock, crimping
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG, 10POS., 3A, IPX7, IPX8, FR, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 200VAC, 250VDC, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 10, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR34P-10WP-10SC HR34P-10WP-10SC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=all&type=catalogue&lang=en&series=HR34P Description: PLUG, 10POS., 3A, IPX7, IPX8, FR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 200VAC, 250VDC
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 10
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C