Продукція > KACON > HR705-2PLD-110VDC
HR705-2PLD-110VDC
HR705-2PLD-110VDC Kacon
HR705.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Features: Diode, Lighted Indicator
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.2 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V, Features: Diode, Lighted Indicator, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.2 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.