Продукція > KACON > HR705-4PLC-220VAC
HR705-4PLC-220VAC
HR705-4PLC-220VAC Kacon
HR705.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 220V
Features: Lighted Indicator, Surge Protection
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 220V, Features: Lighted Indicator, Surge Protection, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.