Продукція > KACON > HR707N-2PL-12VDC
HR707N-2PL-12VDC
HR707N-2PL-12VDC Kacon
HR707N.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 133 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 250VDC - Max
Operate Time: 30 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 133 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 250VDC - Max, Operate Time: 30 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.