Продукція > KACON > HR707N-3PLD-24VDC
HR707N-3PLD-24VDC
HR707N-3PLD-24VDC Kacon
HR707N.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bag
Features: Diode, Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 66.7 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 250VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bag, Features: Diode, Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 66.7 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 250VDC - Max, Operate Time: 30 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active.