Продукція > KACON > HR710-2PLC-220VAC
HR710-2PLC-220VAC
HR710-2PLC-220VAC Kacon
HR710.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Packaging: Bag
Features: Lighted Indicator, Surge Protection
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 5.5 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V, Packaging: Bag, Features: Lighted Indicator, Surge Protection, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 5.5 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.