Продукція > KACON > HR710-4PL-220VAC
HR710-4PL-220VAC
HR710-4PL-220VAC Kacon
HR710.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.4 mA
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.4 mA, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.