Продукція > KACON > HR723-2C-220VAC
HR723-2C-220VAC
HR723-2C-220VAC Kacon
HR723.pdf
Виробник: Kacon
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 220V
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 250VAC, 110VDC - Max
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 220V, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 43.6 mA, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 250VAC, 110VDC - Max, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active.