Продукція > HKE > HRB1-S-DC24V
HRB1-S-DC24V HKE
Виробник: HKE
1A; 24V; SPDT; coil power: 175mW; 12,3 x 7,3 x 10,2mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRB1-S-DC24V power relay P HRB1-S-DC24V
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 1727 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
1A; 24V; SPDT; coil power: 175mW; 12,3 x 7,3 x 10,2mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRB1-S-DC24V power relay P HRB1-S-DC24V, кількість в упаковці: 25 шт.