Продукція > MEAN WELL > HRP-300N3-12
HRP-300N3-12
HRP-300N3-12 MEAN WELL
HRP-300N3-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount O/P +12V27A
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Power (Watts): 324W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 27 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 324W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 27 A