Продукція > HKE > HRS1H-S-DC12V
HRS1H-S-DC12V
HRS1H-S-DC12V HKE
P_HRS1H-S-DC12V_0001.pdf
Виробник: HKE
1A; 12V; SPDT; coil power: 0,2W; 15,6 x 10,6 x 11,8mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRS1H-S-DC12V power relay P HRS1H-S-DC12V
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
1A; 12V; SPDT; coil power: 0,2W; 15,6 x 10,6 x 11,8mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRS1H-S-DC12V power relay P HRS1H-S-DC12V, кількість в упаковці: 25 шт.