Продукція > HKE > HRS2H-S-DC12V-N
HRS2H-S-DC12V-N
HRS2H-S-DC12V-N HKE
P_HRS2H-S-DC12V-N_0001.pdf
Виробник: HKE
2A; 12V; DPST; coil power 0,2W; 20,3 x 9,9 x 11,4mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRS2H-S-DC12V-N power relay P HRS2H-S-DC12V-N
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
2A; 12V; DPST; coil power 0,2W; 20,3 x 9,9 x 11,4mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRS2H-S-DC12V-N power relay P HRS2H-S-DC12V-N, кількість в упаковці: 25 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRS2H-S-DC12V-N HRS2H-S-DC12V-N Виробник : HKE P_HRS2H-S-DC12V-N_0001.pdf 2A; 12V; DPST; coil power 0,2W; 20,3 x 9,9 x 11,4mm contacts AuAg; plastic sealed; PCB HRS2H-S-DC12V-N power relay P HRS2H-S-DC12V-N