Продукція > HKE > HRS3TH-S-DC24V-A
HRS3TH-S-DC24V-A HKE
P_HRS3TH-S-DC24V-A_HKE_0001.pdf
Виробник: HKE
10A; 24V; SPST; coil power: 200mW; 20.9?10.2?15.5mm AgSnO2; plastic sealed, sensitive; PCB HRS3TH-S-DC24V-A HKE P HRS3TH-S-DC24V-A
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
10A; 24V; SPST; coil power: 200mW; 20.9?10.2?15.5mm AgSnO2; plastic sealed, sensitive; PCB HRS3TH-S-DC24V-A HKE P HRS3TH-S-DC24V-A, кількість в упаковці: 1 шт.