HRS4012N040R20
HRS4012N040R20 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 48W 48V to 1.2V 40A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук