HRS4050N025R20
HRS4050N025R20 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
DC/DC Converters - Through Hole 125W 48V to 5V 25A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук