HRS4120N017R20
HRS4120N017R20 NetPower Technologies
Виробник: NetPower Technologies
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 204W 48V to 12V 17A Negative Logic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук