Продукція > DELEVAN > HRSPD74-563M
HRSPD74-563M Delevan
hrspd74.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 56UH 750MA 300MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.290" L x 0.290" W (7.37mm x 7.37mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.198" (5.03mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 750 mA