HRSR-300FR-10 TE Connectivity Raychem Cable Protection
HRNF&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 3" X 0.833' BLACK
Packaging: Bulk
Features: Flame Retardant
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Shrinkage Ratio: 5.6 to 1
Inner Diameter - Supplied: 3.000" (76.20mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm)
Recovered Wall Thickness: 0.120" (3.05mm)
Shrink Temperature: 90°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 3" X 0.833' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Flame Retardant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 0.833' (254.00mm, 10.00"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -55°C ~ 90°C, Shrinkage Ratio: 5.6 to 1, Inner Diameter - Supplied: 3.000" (76.20mm), Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm), Recovered Wall Thickness: 0.120" (3.05mm), Shrink Temperature: 90°C.