Продукція > DYNAPAR > HS35R0500H37201
HS35R0500H37201
HS35R0500H37201 Dynapar
HS35R_DS_702761_2_U.pdf
Виробник: Dynapar
Description: 0500 PPR, 1" BORE DIAMETER
Packaging: Box
Orientation: User Selectable
Voltage - Supply: 5V ~ 26V
Encoder Type: Optical
Pulses per Revolution: 500
Built in Switch: No
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0500 PPR, 1" BORE DIAMETER, Packaging: Box, Orientation: User Selectable, Voltage - Supply: 5V ~ 26V, Encoder Type: Optical, Pulses per Revolution: 500, Built in Switch: No, Part Status: Active.