HS370-80-S3
HS370-80-S3 WITHWAVE CO LTD
39c61f_02248d7146b94740a6e4c66a2f992868.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: RF EMI ABSORB SHEET 300MMX8.268"
Packaging: Sheet
Material: Polymer Resin, Magnetic Powder
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Absorbing Sheet
Width: 8.268" (210.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Adhesive: Self-Adhesive
Thickness - Overall: 0.031" (0.80mm)