HSA-381-WT Brady Corporation
Виробник: Brady Corporation
Description: HEAT SHRINK TUBING
Features: Chemical Resistant, Self Extinguishing
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 100.0' (30.5m)
Type: Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.500" (38.10mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEAT SHRINK TUBING, Features: Chemical Resistant, Self Extinguishing, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 100.0' (30.5m), Type: Tubing, Flexible, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.500" (38.10mm), Inner Diameter - Recovered: 0.750" (19.05mm).