HSF 1210F2SF-500T02
HSF 1210F2SF-500T02 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HSF%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 250MA 2LN 50 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 250MA 2LN 50 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz.