HSR01-48S15
HSR01-48S15 P-DUKE Technology, Inc.
HSR01%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Features: Adjustable Output
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.34" W x 0.69" H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 21V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Features: Adjustable Output, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.34" W x 0.69" H (12.1mm x 8.6mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 21V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V, Standard Number: 62368-1.