HSS-B20-NP-01
HSS-B20-NP-01 Same Sky (Formerly CUI Devices)
hss-b20-np-01.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: HEATSINK TO-220 4.1W ALUMINUM
Packaging: Bag
Material: Aluminum
Length: 0.787" (20.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level
Width: 0.775" (19.68mm)
Package Cooled: TO-220
Power Dissipation @ Temperature Rise: 4.1W @ 75°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.05°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 18.29°C/W
Fin Height: 0.303" (7.70mm)
Material Finish: Black Anodized
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSINK TO-220 4.1W ALUMINUM, Packaging: Bag, Material: Aluminum, Length: 0.787" (20.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Width: 0.775" (19.68mm), Package Cooled: TO-220, Power Dissipation @ Temperature Rise: 4.1W @ 75°C, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.05°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 18.29°C/W, Fin Height: 0.303" (7.70mm), Material Finish: Black Anodized.
Інші пропозиції HSS-B20-NP-01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSS-B20-NP-01 HSS-B20-NP-01 Виробник : CUI hss-b20-np-01-1311264.pdf Heat Sinks 20 x 19.7 x 7.7mm TO-220 bolt on