HSS-B20-NP-03
HSS-B20-NP-03 Same Sky (Formerly CUI Devices)
hss-b20-np-03.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: HEATSINK TO-220 3.6W ALUMINUM
Packaging: Bag
Material: Aluminum
Length: 0.279" (7.10mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.787" (20.00mm)
Package Cooled: TO-220
Power Dissipation @ Temperature Rise: 3.6W @ 75°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.45°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 20.83°C/W
Fin Height: 1.000" (25.40mm)
Material Finish: Black Anodized
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSINK TO-220 3.6W ALUMINUM, Packaging: Bag, Material: Aluminum, Length: 0.279" (7.10mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.787" (20.00mm), Package Cooled: TO-220, Power Dissipation @ Temperature Rise: 3.6W @ 75°C, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.45°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 20.83°C/W, Fin Height: 1.000" (25.40mm), Material Finish: Black Anodized.
Інші пропозиції HSS-B20-NP-03
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSS-B20-NP-03 HSS-B20-NP-03 Виробник : CUI Devices hss_b20_np_03-1777871.pdf Heat Sinks 20 x 25.9 x 7.1mm TO-220 clip