Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > HT-MM900AC-2F-EE-125M000000
HT-MM900AC-2F-EE-125M000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: HT-MM900AC-2F-EE-125M000000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HT-MM900AC-2F-EE-125M000000, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.