Продукція > KEMET > HT06AN751JC
HT06AN751JC
HT06AN751JC KEMET
HT-HP_Series.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 750 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 750PF 25V C0G/NP0 RAD, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 750 pF.