Продукція > HOLTEK > HT12D-18DIP
HT12D-18DIP
HT12D-18DIP HOLTEK
2_12dv120.pdf
Виробник: HOLTEK
Category: Integrated circuits - others
Description: IC: remote control decoder; DIP18; -20÷75°C; 2.4÷12VDC
Type of integrated circuit: remote control decoder
Case: DIP18
Mounting: THT
Operating temperature: -20...75°C
Frequency: 150kHz
Supply voltage: 2.4...12V DC
Integrated circuit features: low standby current; LPC
DC supply current: 0.4mA
на замовлення 474 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Integrated circuits - others, Description: IC: remote control decoder; DIP18; -20÷75°C; 2.4÷12VDC, Type of integrated circuit: remote control decoder, Case: DIP18, Mounting: THT, Operating temperature: -20...75°C, Frequency: 150kHz, Supply voltage: 2.4...12V DC, Integrated circuit features: low standby current; LPC, DC supply current: 0.4mA.