Продукція > KEMET > HT13CB103JN
HT13CB103JN
HT13CB103JN KEMET
HT-HP_Series.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.260" L (3.43mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.260" L (3.43mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF.