Продукція > KEMET > HT14CN472JN
HT14CN472JN
HT14CN472JN KEMET
HT-HP_Series.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 AX
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.400" L (3.94mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 AX, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.155" Dia x 0.400" L (3.94mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 4700 pF.