Продукція > KEMET > HT55CN272JC
HT55CN272JC
HT55CN272JC KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Temperature
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 2700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 RAD, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Temperature, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 2700 pF.