HTA1000S
Код товару: 191765
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HTA1000S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTA 1000S HTA 1000S Виробник : LEM USA Inc. hta_100-1000-s.pdf Description: SENSOR CURRENT HALL 1000A AC/DC
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 50kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Supply: ±15V
Response Time: 3µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 25mA
Current - Sensing: 1000A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
HTA 1000-S HTA 1000-S Виробник : LEM USA Inc. hta_100-1000-s.pdf Description: CURRENT SENSOR HE/OL 1000A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 50kHz
Accuracy: ±1%
Voltage - Supply: ±15V
Response Time: 3µs
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 25mA
Current - Sensing: 1000A