HTBBG153MB150
HTBBG153MB150 Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 1000V, X7R, 15000
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 15 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 1000V, X7R, 15000, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 15 nF.