Продукція > METCAL > HTC-7CH0053S
HTC-7CH0053S
HTC-7CH0053S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: HTC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.325" (8.26mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.209" (5.30mm)
Height: 0.027" (0.69mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HTC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Box, For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD, Length: 0.325" (8.26mm), Temperature Range: 775°F (413°C), Width: 0.209" (5.30mm), Height: 0.027" (0.69mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTC-7CH0053S HTC-7CH0053S Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 5.3MM