Продукція > METCAL > HTC-8CH0025S
HTC-8CH0025S
HTC-8CH0025S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 2.5MM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HTC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Box, For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD, Length: 0.310" (7.87mm), Temperature Range: 874°F (468°C), Width: 0.098" (2.50mm), Height: 0.020" (0.50mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.310" (7.87mm)
Temperature Range: 874°F (468°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Height: 0.020" (0.50mm)