Продукція > METCAL > HTC-9CH0025S-PK
HTC-9CH0025S-PK Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: CART, CHISEL,2.5MM(0.1 IN), QTY=
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.310" (7.87mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Height: 0.020" (0.50mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CART, CHISEL,2.5MM(0.1 IN), QTY=, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD, Length: 0.310" (7.87mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.098" (2.50mm), Height: 0.020" (0.50mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.