Продукція > METCAL > HTC-9CH0053S
HTC-9CH0053S
HTC-9CH0053S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 5.3MM
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HTC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Box, For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD, Length: 0.325" (8.26mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.209" (5.30mm), Height: 0.027" (0.69mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.325" (8.26mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.209" (5.30mm)
Height: 0.027" (0.69mm)