HTFBG274KB
HTFBG274KB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 1000V, X7R, 27000
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 270 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 1000V, X7R, 27000, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 270 nF.