HTFNPO473KB
HTFNPO473KB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 1000V, NP0, 47000
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: NP0
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 47 nF
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 1000V, NP0, 47000, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Temperature Coefficient: NP0, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 47 nF.