HTFS800-P/SP3
Код товару: 38825
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Активні компоненти > Датчики
Написати відгук
Інші пропозиції HTFS800-P/SP3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTFS 800-P/SP3 Виробник : LEM USA Inc. Description: SENSORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Sensitivity: 1.2V/A
Mounting Type: Through Hole
Output: Analog Voltage
Frequency: DC ~ 240kHz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 5V
Response Time: 2µs
Sensor Type: Hall Effect
Linearity: ±1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 25mA
Current - Sensing: 800A