Продукція > OSRAM > HTI-DALI-315-DIM
HTI-DALI-315-DIM
HTI-DALI-315-DIM OSRAM
3979404.pdf
Виробник: OSRAM
Description: OSRAM - HTI-DALI-315-DIM - Dimmermodul, DALI, 50Hz, 240V AC, 315W, IP20, Produktreihe HALOTRONIC
tariffCode: 85365080
Steueranschluss: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung (dBm): -
WLAN-Standard: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bluetooth-Version: -
isCanonical: Y
Ausgangskanäle: -
IP-Schutzart: IP20
usEccn: EAR99
Ausgang: -
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 240VAC
Sicherheitsprotokoll WLAN-Netzwerk: -
Empfängerempfindlichkeit: -
Betriebsfrequenz: 50Hz
Steuereingang: DALI
Produktpalette: HALOTRONIC Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSRAM - HTI-DALI-315-DIM - Dimmermodul, DALI, 50Hz, 240V AC, 315W, IP20, Produktreihe HALOTRONIC, tariffCode: 85365080, Steueranschluss: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsleistung (dBm): -, WLAN-Standard: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bluetooth-Version: -, isCanonical: Y, Ausgangskanäle: -, IP-Schutzart: IP20, usEccn: EAR99, Ausgang: -, euEccn: NLR, Eingangsspannung: 240VAC, Sicherheitsprotokoll WLAN-Netzwerk: -, Empfängerempfindlichkeit: -, Betriebsfrequenz: 50Hz, Steuereingang: DALI, Produktpalette: HALOTRONIC Series, productTraceability: No, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).