Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > HTM6101CI1B-027.0000
HTM6101CI1B-027.0000
HTM6101CI1B-027.0000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: HIGH TEMP MEMS BASED XO +3.3 VDC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 4mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: MEMS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH TEMP MEMS BASED XO +3.3 VDC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Current - Supply (Max): 4mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: MEMS.