HTPT66-152K API Delevan Inc.
HTPT66.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 13.7A 3.6 MOHM
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 1.5 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції HTPT66-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTPT66-152K Виробник : API Delevan HTPT66-1702609.pdf Fixed Inductors Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 1.5 uH , +/- 10%
товару немає в наявності
HTPT66-152K Виробник : Delevan page102_htpt66-3359707.pdf Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 1.5 uH , +/- 10%