HTPT66-683K API Delevan Inc.
HTPT66.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 2.1A 122 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 68 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції HTPT66-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTPT66-683K Виробник : API Delevan HTPT66-1702609.pdf Fixed Inductors Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 68 uH , +/- 10%
товару немає в наявності
HTPT66-683K Виробник : Delevan page102_htpt66-3359707.pdf Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 68 uH , +/- 10%