Продукція > DELEVAN > HTPT66R-223K
HTPT66R-223K
HTPT66R-223K Delevan
HTPT66.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded RoHS, Radial Leaded, High Temperature Power Toroids, 22 uH , +/- 10%
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HTPT66R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HTPT66R-223K HTPT66R-223K Виробник : API Delevan Inc. HTPT66.pdf Description: FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH